Alüminyum Tamiri

Kompozit Cephe Kaplama Sistemleri

Kompozit Cephe Kaplama Sistemleri

Kompozit cephe fiyatları kompozit bina giydirme sistemleri alüminyum kompozit cephe firmaları KOMPOZİT KAPLAMA İŞLERİNİZ M² BAZ ALINARAK FİYATLANDIRILIR. ORTALAMA M² FİYATI 150 TL + KDV DİR. KOMPOZİT PANEL, İKİ ALÜMİNYUM LEVHA ARASINA SIKIŞTIRILMIŞ PLASTİK (polietilen)MALZEMEMİN ISI ORTAMINDA PRESLENMESİYLE OLUŞMAKTADIR. DİĞER CEPHE ELEMANLARINA GÖRE HAFİF, İNCE ve ESTETİKTİR. ISI, SU VE DARBELERE KARŞI DAYANIKLIDIR, ÇÜRÜME VE PASLANMA GİBİ FAKTÖRLER GÖRÜLMEZ. Devamını Oku »

Alüminyum Sürme Doğrama

ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMLERİ Bİ ÇOK ALANDA KULLANILMAKLA BERABER, HEM KAPI OLARAK KULLANILIR, HEMDE NORMAL KAPILARA GÖRE ÇALIŞMA BOŞLUĞU GEREKTİRMEZ, KENDİ EKSENİNDE ÇALIŞIR VE GEREKTİGİNDE ALANIN KOMPLE AÇILMASINI SAGLAR. KULLANIMI KOLAY VE RAHATTIR. GENİŞ, ORTA, DAR, ISI YALITIMLI (ev v.b alanlarda kullanılır) YALITIMSIZ VE DAHA BİR ÇOK SERİSİ VARDIR. Devamını Oku »

Alüminyum Apartman Giriş Kapıları

Alüminyum bina giriş kapısı Moder saglam şık tasarım ve şekilleri ile binanıza zenginlik kadar binanızın görünümü degişir.Apartman kapılarında ve diğer bina giriş kapılarında alüminyum, seçkin, şık ve modern bir tercihtir. Atmosferik koşullara ve mevsimsel değişikliklere fazlasıyla maruz kalan apartman giriş kapıları, farklı iklimsel özelliklere denenç gösterebilecek nitelikte olmalıdır. Ferforje Demir ve dökümden imal edilen diğer apartman kapısı belirli bir süre ... Devamını Oku »

Alüminyum Kapı ve Pencere Tamiri

kapı pencere tamiratı tamir servisi

Alüminyum kapı tamiri,Alüminyum pencere tamiri,Alüminyum doğrama tamiri.Bütün tamir,bakım ve arızalarınız için arayabilirsiniz.Ankara alüminyum kapı tamiratı Ankara kapı tamiratı Ankara kapı tamir servisi Alüminyum Kapı Pencere Doğrama Tamiri Hizmet Bölgeleri Çankaya,Kızılay,Ulus,Dikmen,İlker,Yıldız,Küçükesat,Çayyolu,Batıkent,Keçiören,Maltepe,Sıhhıye,Emek,Bahçelievler, Yaşamkent,Ümitköy,İncek,Etimesgut,Sincan, Eryaman,Yenimahalle,Demetevler Devamını Oku »

Çankaya pimapen tamiri .. Batıkent pimapen tamiri..Çayyolu pimapen tamiri..Dikmen pimapen tamiri..Balgat pimapen tamiri..Çankaya pimapen tamiri.. sancak mah.pimapen tamiri....Birlik mahallesi pimapen tamiri..Ayrancı pimapen tamiri..çankaya pimapen tamiri.. batıkent pimapen tamiri ..çayyolu pimapen tamiri..yaşamkent pimapen tamiri..Çiğdem mah pimapen tamiri..Esat pimapen tamiri..kavaklıdere pimapen tamiri.. kırkkonaklar pimapen tamiri..kızılay pimapen tamiri..Cebeci pimapen tamiri.. Etlik pimapen tamiri..Eryaman pimapen  tamiri..Yenimahalle pimapen tamiri .. İncek pimapen tamiri Çankaya duşakabin tamiri.. Çankaya yıldız duşakabin tamiri..çankaya sancak mah.duşakabin tamiri..Çankaya birlik mah. duşakabin tamiri..Ayrancı duşakabin tamiri. Dikmen duşakabin tamiri.Esat duşakabin tamiri. Cebeci duşakabin tamiri.. Batıkent duşakabin tamiri.. Çayyolu duşakabin tamiri.. ümitköy duşakabin tamiri..Balgat duşakabin tamiri.Çankaya cam balkon tamiri..Çayyolu cambalkon tamiri..Çukurambar cambalkon tamiri ..İncek cambalkon tamiri..Esat cambalkon tamiri..Batıkent cambalkon tamiri..Gaziosmanpaşa cam balkon tamiri..Birlik mah cambalkon tamiri...Çankaya panjur tamiri.. Çankaya ayrancı panjur tamiri..Esat panjur tamiri ..Sokullu panjur tamiri.. Balgat panjur tamiri..Dikmen panjur tamiri