Pimapen Tamiri

Pimapen pencerem açılmıyor ne yapmalıyım ?

pimapen pencerem açılmıyor

Pencerenizin açılmamasının bir kaç sebebi olabilir Bunların en başında geleni ispanyolet göbeği içeride kırılır kol boşa döner pencere kapalı kaldığından dolayı açılmaz, yeni ispanyolet takarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bir diğer sebep ise çift yönde açılan pencere sistemleri için geçerli olan köşe iletim makasları diş atmıştır ve sistem sıkışmıştır bu yüzden pencere açılmaz çözümü çift açılım sistemi değişmesi gerekebilir, Kapalı kalan ... Devamını Oku »

Pimapen tamiri çankaya

pimapen tamiri çankaya

Çankaya Pimapen tamiri Ankara Çankaya da pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz Çankaya halkına hizmet etmeye devam ediyor. her türlü arıza kaydınızı bildirdikten sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır. Sizde pentamiri.com un  mutlu müşterileri arasındaki yerinizi alın .  Pvc Kapı ayarı,  Pvc ... Devamını Oku »

Pencere Tamiri

pencere tamiri conta değişimi

PENCERELERİNİZDE SORUN MU YAŞIYORSUNUZ?HER AÇILIŞI VE HER KAPANIŞI SİZİN İÇİN SORUN YARATIYORSA BİZİ ARAYINPencere tamiri piyasasına verdiğimiz 20 yıllık tecrübe’ile  sizi şaşırtacağızidda ediyoruz bizden iyisini biz daha bulamadık Pencerem su alıyor  , Pencerem hava alıyor , Penceremin camı kırıldı , Pencerem kapanmıyor Pencere hakkında herşey için sadece tamircimiz size yeter. Sizin sorununuz sadece bizi şimdiye kadar aramamak bilgiçin , Teknikservis’için  yada randevu ... Devamını Oku »

Fıratpen Pencere ve Kapı Tamiri

fıratpen tamiri

Fıratpen tamir Servisinde Her Marka Pimapen Pencerelerinizin Tamiri GARANTİLİ olarak yapılır. Soğuğa, sıcağa, toza, gürültüye son kalıcı çözüm. Ehil olmayan kişilere yaptırıp paranızı heba etmeyin. Pencerelerinizdeki sorunların kaynağı imalat ve montaj hatalarıdır. Pimapen servisinde yılların deneyimli ustası Pimapen Doktoru Suat ustanın kendi telefonu kendi sitesine ulaşmış bulunmaktasınız. Araya aracı koymadan direk ustaya ulaştığınıza göre bir telefon etmek kaldı geriye.Pimapenininiz ne ... Devamını Oku »

Pimapen Pencere ve Kapı Çift Açılıma Çevirme

çift açılım aksesuarları

Pimapen  PVC kapı ve pencerelerinizi çift açılıma (üsten açılıra) yerinde dönüştürmek mümkün pencere ve kapılarınız yerinde sökülüm çift açılım aksesuarı bağlanıyor ve vasistas konumunda kullanabiliyorsunuz. Klasik yöntemlerle yapılış normal yöne açılan pencereleriniz ölçü ve renk farketmeden çift açılıma dönüştürülür. Çift açılım nedir : Çift açılım normal yönde açılan pencere kanadınıza ekstra olarak üst taraftanda açılmasına olanak sağlayan mekanizma sistemidir. Her ... Devamını Oku »

Dikmen Pimapen Tamiri

dikmen kapı pencere tamiri

Dikmen pimapen pencere ve kapı tamir servisi kapı kol değişimi ispanyolet mekanizma değişimi cam değişimi silikon çekilmesi su ve rüzgar için izolasyon yalıtım hizmeti PVC kapı ve pencere tamiri olarak Ankara nın ilker dikmen semtinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Pimapen Tamiri Pimapen Kol Tamiri Pimapen Kilit Tamiri Pimapen Çift Açılım Pimapen Panjur Tamiri Pimapen Pencere Tamiri Pimapen Kapı Tamiri ... Devamını Oku »

Pencere ve Kapı tamiri

pencere ve kapı tamiri

Pimapen Pvc kapı ve pencere tamiri servisi olarak pencereleriniz ve kapılarınızın genel bakımlarını arızalarını aksesuar değişimini ısı yalıtımını izolasyonunu yapıyoruz. Özellikle ısı ve ses yalıtımı konusunda daha faydalı ve kaliteli pencere sistemleri olan pvc pencereler genel olarak yana doğru açılır şekilde modellenmişlerdir. Ancak son dönemlerde üretilen yeni modellerde üstten açılabilen pvc pencere çeşitleri de ortaya çıkmıştır. Bu sistemler aynı pencere ... Devamını Oku »

Pimapen pencere ve kapı güvenli kilit sistemi

pimapen güvenli kilit sistemi

Pvc Pimapen kapı ve pencere için Güvenli Kilit Sistemleri Güvenlikli Donanım Sistemi PİMAPEN serileri, isteye bağlı olarak güvenlikli pencere, kapı, sürme ve paralel sürme seçeneklerine sahiptir.Bir pencerenin güvenlikli olabilmesi için, pek çok faktörün bir araya gelmesi gerekmektedir.Öncelikle, güçlü profillerden oluşan bir sistem seçilmeli ve bu sistem; Güvenlikli donanımlar,kilitli kollar, güçlendirilmiş destek sacları ve yine emniyetli camlarla takviye edilmelidir. PİMAPEN serilerinde; kullanılan ... Devamını Oku »

Pimapen Tamiri Mekanik Ariza Tamiri

pimapen tamiri ispanyolet değişimi

Pimapen Pencere‘lerin en önemli sorunlarının başında mekanik arızalar yanlış mekanizma seçimi gibi nedenler vardır. Bu gibi arızalar ile kullanılan pencereler büyük ölçüde gürültü ve ısı kaybına sebep olur.Mekanik Onarım hizmetimiz, Pvc Pencerelerinizin mekanik kısımlarında (ispanyolet, kol, menteşe, vb.) zamanla oluşan aşınmaların veya arızaların giderimini kapsamaktadır. Eski pencerelerinizi, uzun ömürlü yeni teknoloji mekanik aksamla donatarak, pencerelerinizin kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Devamını Oku »

Pimapen Pencere İzolasyonu

pimapen_izalosyonu

Pimapen İzolasyonu Pencereleriniz Balkon kapılarınızın Duvar,Mermer gibi birleştigi noktalardan Uzun ömürlü yalıtkan haline gelmesidir. İzolasyon problemi en çok yagışlı hava da ortaya çıkar. Pencere ve Kapı’nın Duvar,Mermer gibi birleştigi noktadan Rüzgar ve Yagmur Aldıgını fark edebilirsiniz Ayrıca Aşırı Isı kaybına yol Açar… Bunun İçin Pimapen İzolasyonu Çok Önemlidir. Sizinde Eviniz de Pimapen izolasyon sorunu varsa yapmanız gereken bize ulaşmak GSM: ... Devamını Oku »

Çankaya pimapen tamiri .. Batıkent pimapen tamiri..Çayyolu pimapen tamiri..Dikmen pimapen tamiri..Balgat pimapen tamiri..Çankaya pimapen tamiri.. sancak mah.pimapen tamiri....Birlik mahallesi pimapen tamiri..Ayrancı pimapen tamiri..çankaya pimapen tamiri.. batıkent pimapen tamiri ..çayyolu pimapen tamiri..yaşamkent pimapen tamiri..Çiğdem mah pimapen tamiri..Esat pimapen tamiri..kavaklıdere pimapen tamiri.. kırkkonaklar pimapen tamiri..kızılay pimapen tamiri..Cebeci pimapen tamiri.. Etlik pimapen tamiri..Eryaman pimapen  tamiri..Yenimahalle pimapen tamiri .. İncek pimapen tamiri Çankaya duşakabin tamiri.. Çankaya yıldız duşakabin tamiri..çankaya sancak mah.duşakabin tamiri..Çankaya birlik mah. duşakabin tamiri..Ayrancı duşakabin tamiri. Dikmen duşakabin tamiri.Esat duşakabin tamiri. Cebeci duşakabin tamiri.. Batıkent duşakabin tamiri.. Çayyolu duşakabin tamiri.. ümitköy duşakabin tamiri..Balgat duşakabin tamiri.Çankaya cam balkon tamiri..Çayyolu cambalkon tamiri..Çukurambar cambalkon tamiri ..İncek cambalkon tamiri..Esat cambalkon tamiri..Batıkent cambalkon tamiri..Gaziosmanpaşa cam balkon tamiri..Birlik mah cambalkon tamiri...Çankaya panjur tamiri.. Çankaya ayrancı panjur tamiri..Esat panjur tamiri ..Sokullu panjur tamiri.. Balgat panjur tamiri..Dikmen panjur tamiri